• بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ
  • 021-44252048
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

موسسه توسعه پایدار گردشگری

موسسه توسعه پایدار گردشگری

 موسسه توسعه پایدار گردشگری علم و فرهنگ؛ به عنوان نخستینNGO گردشگری دانشگاهی وابسته به دانشگاه علم وفرهنگ با رویکرد کارآفرینی در بخش‌های مختلف مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری در گستره بین المللی فعالیت می‌کند. این موسسه تاکنون دستاوردهای ارزشمندی در بخش‌های گردشگری و هتل‌داری، فناوری گردشگری، کسب و کارهای نوین درگردشگری، مدیریت مقاصدگردشگری، برندسازی مقاصدگردشگری، گردشگری سلامت و پزشکی داشته و در تلاش است تا سیاست گذاران، برنامه ریزان و مدیران بخش خصوصی و دولتی را در مسیر توسعه پایدار گردشگری ایران اسلامی یاری نماید.

تورهای کشور

اولین صعود مستقل استارت آپ دانشگاهی DPL به پناهگاه پلنگچال

روز جمعه سیزدهم تیرماه ۱۳۹۹ گروه DPL به پناهگاه پلنگچال صعود کردند.
در این صعود که با مربی گری آقای محمود هاشمی فاتح هشت قله جهان صورت گرفت، جمعی از دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ، علامه طباطبایی و گروهی از فعالان ورزش کوهنوردی نیز حضور داشتند.
این برنامه از ساعت ۶ صیح روز جمعه شروع و پس از صعود به پناهگاه پلنگچال با ارتفاع ۲۴۱۲ متر در ساعت ۱۵ پایان پذیرفت.

ایران زیباست؛ آبشار «ساسنگ»

آبشار ساسنگ در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب غربی شهرستان مینودشت در نزدیکی روستایی با همین نام و در ارتفاعات جنگلهای هیرکانی واقع شده است.
این آبشارهای زیبا و بی نظیر با استخرهای طبیعی فراوان، از سرازیر شدن آب از شیب دره ای که در فاصله تقریبی یک کیلومتری روستای ساسنگ قرار دارد به وجود آمده‌اند. تنها راه رسیدن به آبشار مسیر پیاده روی با شیب ملایم است.
منبع: خبرگزاری ایسنا

تورهای خارج از کشور

اعزام تور به کشوراتریش، آلمان،عراق، استرالیا