• بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ
  • 021-44252048
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

یونی بست

یونی بست

بعنوان اولین و برترین بازارگاه یادگیری دیجیتال با هدف ارزیابی، هدایت ، آموزش و در نهایت ارتقاء مهارت کلیه سطوح جامعه با بهره گیری از متخصصین و اساتید بزرگ کشور طراحی گردیده است. این سامانه با رویکرد منحصربه‌فرد خود در یک چرخه کامل در چهار بخش سنجش، آموزش، رویش و پرورش تلاش کرده است کلیه نیازها و گام‌های اساسی توسعه فردی را از شناخت تا مهارت‌آموزی و هدایت فردی مدنظر قرار دهد.

ما در ” یونی بست ”  تیمی با اندیشه‌ها و پیش‌زمینه‌های مختلف هستیم که علیرغم همه تفاوت‌ها، به کار هماهنگ تعهد داریم. آرمانگراییم اما حرف‌های آرمانی نمی‌زنیم و در تلاشیم تا هر فرآیندی با استراتژی‌های روز به انجام برسد؛ به نحوی که کاربران با ابزارهایی ساده بتوانند در مسیر رشد خود قدم بردارند.
از نظر ما محدودیتی در انجام غیرممکن‌ها وجود ندارد. شما می‌توانید در دوره‌های آنلاین شرکت کنید و اهداف آموزشی منحصر بخود را بسازید. این نگاه در هر بخشی از ” یونی بست ” وجود دارد و هر روز برای پیشرفت خود قدم برمی‌داریم.

شرکت پیرا پردیس تومل(یونی بست) با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و همین طور جهاد محترم دانشگاهی کشور امیدوار است بزودی در راستای فرمایش مقام معظم رهبری و رسالت خود به مهارت آموزی و ارتقاء سطح اشتغال کشور کمک شایان نماییم.

آدرس سایت ما:

https://eunibest.ir/