• بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ
  • 021-44252048
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

گام دوم رویداد تصویرسازی برای سرامیک دست‌نشان برگزار می‌شود.

در این بخش از رویداد، ۲۲ اثر از ۱۶ تصویرگر برگزیده رویداد، با روش‌های فنی تکثیر پذیر، بر روی بدنه‌های سرامیکی انتقال می‌یابد. فرایند انتقال که با مشارکت ۹ سرامیست انجام خواهد شد، در محدوده زمانی ۶ روز، از ۱۲ تا ۱۷ اسفندماه در کارگاه‌های تخصصی اجرا می‌شود و روز شنبه ۱۴ اسفند، بخشی از فرایند پیاده سازی طرح‌ها به صورت استودیوی باز، برای هنرمندان به  نمایش درمی‌آید.
هنرمندان برگزیده می‌توانند با هماهنگی دبیرخانه، برای بازدید از استودیو در منطقه مهرشهر ثبت نام و در محدوده ساعت ۱۴ تا ۱۷ در استودیو فرایند تولید را از نزدیک ببینند.

نتیجه نهایی ۲۲ اثر تولید شده به همراه تصاویر، در گام سوم رویداد، در قالب یک رویداد گسترده عمومی به نمایش درمی‌آید.

رویداد دست‌نشان، با همکاری پلتفرم کاردو و بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ، با هدف تجاری سازی آثار تصویرگران جوان و ایجاد پیوند میان حوزه تصویرگری با تولیدکنندگان آثار سرامیک کاربردی -تزئینی برگزار می‌شود. این رویداد در گام نخست، با ارسال فراخوان و دعوت از بیش از ۵۰ تصویرگر از ۱۵۰ درخواست ارسال شده ۱۳ تا۱۵ بهمن در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد و نهایتا ۱۶ تصویرگر برای ارائه آثار نهایی برگزیده شدند. راهبری بخش تصویرگری را تکتم میرباقری و پدرام کازرونی بر عهده دارند و فرزاد فرجی، هدیه نوبهار، رضا تائبی، نفیسه خلج و صادق باقری نیز راهبران بخش تخصصی سرامیک دست‌نشان هستند.
استودیو سیامو و بامدیا نیز در طراحی و مستندسازی رسانه‌ای برگزاری این رویداد مشارکت دارند.