• بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ
  • 021-44252048
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

مشاوره تحصیلی / مشاوره تحصیلی تلفنی

امروزه با توسعه ی علم و پیشرفت آن در همه ی زمینه ها ، توجه به کسب دانش مورد نیاز برای تمامی افراد جامعه یک ضرورت بسیار مهم شده است ، و افراد تلاش می کنند سطح علمی خود را بالا برده تا بتوانند از این مهم در تمامی امور بهره ببرند و تلاش خود را برای بهتر شدن زندگی خود تا سطح لازم بالا ببرند.برای رسیدن به این خواسته ها افراد نیازمند تلاش بیشتری هستند و به همین دلیل تمام طول روز و یا حتی هفته را مشغول به فعالیت گوناگون  هستند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی نمی ماند.
حال در این بین خانواده هایی هستند که فرزندشان درگیر انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا خود پدر و مادر یا هر فرد دیگری در خانواده قصد ادامه ی تحصیل دارد اما فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و … را ندارند ، پس نیاز به راه دیگری برای انجام چنین کارهایی دارند.

یکی از این راه ها مشاوره تلفنی تحصیلی و یا مشاوره آنلاین تحصیلی می باشد.

مشاور تحصیلی چه کمکی به ما می کند؟

همه ی ما با توجه به جامعه ای که در آن رشد کرده ایم و فرهنگی که در کشورمان وجود دارد و با توجه به سطح شغلی و تحصیلی خانواده و مراودات با انسان های دیگر ، دارای ابعاد مختلف شخصیتی هستیم.
در دوران بلوغ با توجه به ترشح هورمون ها و همچنین فشار بعضی از خانواده ها نوجوان نمی تواند آن راهی را که باید برای ادامه ی تحصیل و آینده شغلی خود به درستی انتخاب نماید.همین امر سبب نارضایتی خود شخص و خانواده ی او می شود.
مشاور تحصیلی فردی است که با شناخت روحیات و علایق شما آنچه باعث رشد و پیشرفتتان در آینده می شود را با خودتان بررسی نماید تا بتوانید بهترین راه حل را به دور از هر تنش و مشکلی انتخاب نمایید.
برای مثال اگر شما دارای اعتماد به نفس خوبی باشید می توانید در رشته های مدیریت و مهندسی پیشرفت چشم گیری داشته باشید، و یا حتی یک موسیقی دان شوید ، پس مشاور به شما کمک می کند که در مدرسه رشته ای را انتخاب کنید که در آینده کمتر به درد سر بیفتید.
مشاور تحصیلی تمام آنچه مربوط به یک رشته می باشد ، اعم از برنامه ریزی درسی ،دورسی که باید گذارنده شوند ، تراز و رتبه ی دانشگاهی مورد نیاز برای قبولی در هر شهر ، و حتی شرایط بورسیه شدن و آینده شغلی رشته های مختلف را به شما می گوید.
رسیدن به آنچه در ذهن شماست دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست.محقق کردنش را به مشاوران روشا بسپارید.

ـ بهترین های دانشجویان رشته های خووب و پر طرفدار ، فارغ تحصیلان از محبوب ترین دانشگاه ها مشاوران امین شما خواهند بود.بهتر است تفاوت خود با بقیه را از همین امروز رقم بزنید.

خدمات روشا مشاور در زمینه های تحصیلی و نظام وظیفه

مشاوره تحصیلی مدارس

تمامی آنچه برای شما دانش آموز عزیز و یا خانواده ی گرامیتان مهم است و در رابطه با آن سوالاتی دارید اعم از سوال و تحقیق درباره ی آزمون و یا اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و یا نمونه دولتی ،  مدارس شاهد و یا مدارس برتر و  حتی سوالاتی در مورد هر پایه ی تحصیلی و دروس مهم و مورد نیاز آن ها….

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

آنچه برای شما سخت و دشوار و دست نیافتنی است ما برایتان محقق می کنیم و هر آنچه ذهن شمارا درگیر کرده است مانند چگونگی ثبت نام و اعلام نتایج کنکور سراسری ،  انتخاب رشته مناسب برای شما و تکمیل ظرفیت کنکور به کمک مشاوران ما قابل بررسی و حل می باشد.

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری

مرحله ی بعد از کارشناسی را با ما و در کنار مشاوران خود به راحتی پشت سر بگذارید.ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ها ، نحوه و زمان مصاحبه ، انتخاب رشته ، پایان نامه و  تمامی آنچه که شما به آن نیاز دارید.

مشاوره نظام وظیفه / خدمتی دیگر از مجموعه ی روشا مشاور

مشاوره تخصصی در زمینه های نظام مهندسی ، اعزام دانشجو ، نظام وظیفه ، امریه و …..
اگر برای آینده خود برنامه ای دارید و شما هم می‌خواهید جز افرادی باشید که شغلتان مربوط به رشته تحصیلی‌تان باشد و به بهترین جایگاه با توجه به رتبه‌ کنکورتان برسید، به یک مشاوره آگاه و فعال در این زمینه نیاز دارید.البته اگر برنامه ای ندارید مشاوران روشا به شما برای برنامه ریزی های بلند مدت و حتی کوتاه مدت کمک می نمایند.
از اینکه ما را انتخاب می کنید بسیار خرسندیم.هدف ما جلب رضایت شماست.
برای برقراری ارتباط با مشاور تحصیلی ، با شماره های مجموعه ی روشا مشاور تماس حاصل نمایید.

تا هر زمان که شما بخواهید ، در کنارتان حضوری فعال خواهیم داشت.