• بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ
  • 021-44252048
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

تفاهم نامه همكاري‌ مشترك بنیاد توسعه کسب و کار با انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کل کشور

اين تفاهم‌نامه في‌‌مابين بنیاد توسعه کسب و کار و مرکز جامع توانمند سازی و کارآفرینی (کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی) دانشگاه علم و فرهنگ به نمايندگي آقاي دكتر عزیز اله جعفری  و از سوی دیگر انجمن خيريه حمايت از بيماران ديابتي كل كشور به رياست دكتر شكور اميدي در تاریخ 1399/11/15 در ساعت 12 منعقد ‌گرديد.

موضوع تفاهم‌نامه:

1- همكاري مشترك در خصوص انجام فعالیت های مركز جامع مشاوره تخصصي و راهبري شغلي در كليه شاخه‌ها، گرايش‌هاي تحصيلي و رسته‌هاي شغلي در حوزه علوم كشاورزي (زراعت، باغباني، دامپروري)، منابع طبيعي و محيط زيست در راستاي خدمت رساني به جامعه دانش آموختگان دانشگاهي و ساير متقاضيان مرتبط با اين حوزه‌ها.

2- برگزاري دوره‌هاي كارگاه‌هاي آموزش تخصصي، همايش‌هاي‌ علمي و پژوهشي و جشنواره‌هاي تجاري در زمينه بازاريابي و عرضه محصولات توليد شده در حوزه علوم كشاورزي (زراعت، باغباني، دامپروري)، منايع طبيعي و محيط زيست در داخل و خارج كشور.

3- تلاش مشترك جهت همكاري با كليه سازمان‌ها، ادارات، موسسات و ساير مراكز دولتي و خصوصي در راستاي تحقق مفاد مندرج در موضوع تفاهم نامه و جذب تسهيلات و اعتبارات و یا طرح‌ها از منابع دولتي و غير دولتي در راستاي برنامه‌هاي تدوين شده و مورد توافق طرفين مندرج در موضوع قرارداد.